Yhteystiedot

Fazerilan Elintarviketyöläisten ammattiosasto 135

PL 4
00941 Helsinki

 

 

Johtokunta 2017

 

Puheenjohtaja: Pentti Aaltovirta

Puh: 040 5764676

pentti.aaltovirta@fazer.com

Varapuheenjohtaja: Jouni Autio

Puh: 040 6301162

jouni.autio@fazer.com

Sihteeri: Jyrki Kaltakari

Puh: 043 8201006

jyrki.kaltakari@fazer.com

Johtokunnan muut jäsenet:

Jouni Ahjolinna

puh: 040 8256516

jouni.ahjolinna@fazer.com

Niina Ekman

Puh. 040 5000473

niina.ekman@fazer.com

Marjo Eskelinen

Puh: 046 8505508

marjo.eskelinen@fazer.com

Jali Puttonen

Minna Liivlahti

 



 

Mökkitoimikunta

Ota yhteyttä